Książka MoneyGenius

„MoneyGenius” to książka zmieniająca mentalność finansową i ucząca w jaki sposób myśleć o pieniądzach. Zawiera w sobie zasady, które po przeniesieniu do naszego obecnego życia, zapewnią nam przedsiębiorcze myślenie oraz działanie. Książka zawiera studia przypadku, jak i doświadczenia autora, bezpośrednio rzutujące na życie kursantów i jego samego.
Książka uczy w jaki sposób nastawić się do zarabiania online, ale również co zrobić by osiągnąć sukces w pracy przez internet. Została stworzona w oparciu o projekt MoneyGenius.

                                                         Książka MoneyGenius

Autorem książki jest Łukasz Kafel – Mentor i Założyciel Projektu MoneyGenius. Od kilku lat prowadzi projekt SuccessLife, jest również właścicielem projektów SuccessFulWay i Life&Career System. Wszystkie te projekty, pomagają znacząco zmieniać ludzkie życie. Trener mentalny i biznesowy. Zajmuje się tworzeniem wizerunku (Personal Branding) oraz e-marketingiem. Specjalista od budowania społeczności i marki. Podróżnik, mówi w 4 językach, dotychczas odwiedził ponad 20 krajów.

       Opinie osób, które przeczytały książkę:

                                        Książka MoneyGenius z dedykacją

                                      Opinia o książce MoneyGenius – Ola

                                  Popułudnie z książką MoneyGenius

                                      Książka MoneyGenius w Holandii

Książka MoneyGenius – zwiększa inteligencję finansową i uczy oszczędzania

Książka MoneyGenius jest dostępna wyłącznie dla uczestników projektu MoneyGenius – Możesz ją zdobyć w etapie 7 projektu 🙂