Money2Money, potocznie nazywany również M2M, to Program Partnerski należący do spółki Totalmoney Sp. z o.o. (dawniej Money.pl Sp. z o.o.), do której należy najbardziej znany portal ekonomiczno-gospodarczy w Polsce, czyli Money.pl

Program Partnerski M2M to program dzięki, któremu możesz zarabiać wysokie prowizje w zamian za skuteczną promocję rozmaitych usług z branży finansowej, ubezpieczeniowej, telekomunikacyjnej, motoryzacyjnej czy energetycznej. Jest głównym programem partnerskim w którym zarabiamy obecnie w projekcie MoneyGenius.

Idea programów partnerskich polega na tym, że dołączając do takiego programu stajesz się niejako pośrednikiem firmy Money2Money i jesteś wynagradzany za skuteczną promocję rozmaitych usług.

Działa to dokładnie tak jak każdy biznes, z tą różnicą, że Ty nie zajmujesz się przygotowaniem produktu czy usługi. Żeby zarabiać nie musisz nic tworzyć, produkować, projektować, obsługiwać Klienta.

1. ILE ZAPŁACĘ ZA SZKOLENIE W PROGRAMIE?

 NIC! SZKOLENIE JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNE, NIC CIĘ NIE KOSZTUJE POZA          TWOIM CZASEM OCZYWIŚCIE.

2. CZY PROGRAM JEST CAŁKOWICIE LEGALNY?

TAK! Właścicielem serwisu (programu), którego staniesz się uczestnikiem jest to  Program Partnerski należący do spółki Totalmoney Sp. z o.o. (dawniej Money.pl Sp. z o.o.), do której należy najbardziej znany portal ekonomiczno-gospodarczy w Polsce, czyli Money.pl

3. CZY MUSZĘ SIĘ ROZLICZAĆ W URZĘDZIE SKARBOWYM?

TAK!  Ze wszystkich wypracowanych w naszym programie przychodów musisz samodzielnie rozliczyć się z Urzędem Skarbowym.
Swój przychód uzyskujesz z tytułu umowy najmu lub dzierżawy. Przychody z tego tytułu należy zakwalifikować do źródła przychodów,
o którym mowa w art. 10 ust. 1 pkt 6 ustawy PIT, pod warunkiem, że nie są uzyskiwane w ramach działalności gospodarczej.
Dla osób fizycznych istnieją dwa sposoby rozliczenia:
– zasady ogólne (opisane w art. 44 ust. 1 pkt 2, ust. 3 i ust. 6 ustawy o PIT),
– zryczałtowany podatek dochodowy (8,5%, PIT-28).

W celu otrzymania szczegółowych informacji o powyższych modelach oraz wyboru najkorzystniejszej formy opodatkowania, zalecamy kontakt z odpowiednim dla Ciebie Urzędem Skarbowym lub osobą znającą dobrze te zagadnienia. Dodatkowo w projekcie MoneGenius pomagamy Ci się prawidłowo rozliczyć z tych przychodów.

4. ILE CZASU DZIENNIE MUSZĘ POŚWIĘCIĆ, ŻEBY ZAROBIĆ?

Swój pierwszy dochód uzyskasz już po zakończeniu 3 etapu – szkolenie zajmie Ci maksymalnie 2 tygodnie, a czas jaki poświęcisz na jego ukończenie to maksymalnie 8 godzin pracy łącznie.

5. DLACZEGO MUSZĘ PODAWAĆ PODCZAS REJESTRACJI W PROGRAMIE SWÓJ PESEL I NUMER KONTA?

PESEL podajesz po to, aby firma mogła wystawić Ci rachunek oraz dlatego, żeby nikt nie mógł założyć konta na Twoje dane.
Natomiast numer konta niezbędny jest do wypłat, w końcu jesteśmy tu po to, aby zarabiać i firma musi mieć możliwość wypłaty środków za Twą pracę.

6. KIEDY OTRZYMAM PIERWSZĄ WYPŁATĘ?

Jak pisaliśmy w punkcie 4 swój pierwszy dochód wygenerujesz kończąc 3 etap szkolenia. Wszystkie działania w programie są rozliczane i akceptowane po uprzednim sprawdzeniu ich poprawności, z reguły trwa to od tygodnia do dwóch miesięcy.

7. CZY MOGĘ ZREZYGNOWAĆ W TRAKCIE SZKOLENIA, BĄDŹ PO NIM, Z DALSZEJ WSPÓŁPRACY?

TAK! W każdej chwili możesz zrezygnować ze współpracy, co WAŻNE – bez żadnych konsekwencji prawnych czy finansowych.

8. CZY JAK ZAKOŃCZĘ PODSTAWOWE SZKOLENIE MOGĘ NADAL ZARABIAĆ?

TAK! Każdemu uczestnikowi, który będzie chciał zarabiać systematycznie, przygotowałem w projekcie MoneyGenius gotowe ścieżki rozwoju i krok po kroku przygotowany plan, w którym nauczę każdego jak polecać produkty innym i jakich narzędzi do tego używać, by efektywnie zarabiać co miesiąc godziwe pieniądze.

9. CZY SZKOLENIE Z PROGRAMU JEST BARDZO TRUDNE I WYMAGA ODE MNIE DUŻEGO DOŚWIADCZENIA?

NIE! Nasz program przeznaczony jest dla każdego, kto choć trochę opanował podstawy poruszania się po Internecie, potrafi używać myszki i potrafi cokolwiek napisać na klawiaturze. Skoro jesteś na tej stronie i to czytasz to znaczy, że wszystkie wymagania spełniłeś!

Projekt MoneyGenius przeznaczony jest dla osób:

– Pełnoletnich, czyli takich, które mają wydany dowód osobisty

– Posiadających Polski meldunek i mieszkających w Polsce,

– Posiadających dokument tożsamości (Dowód osobisty bądź Paszport),

– Dla osób, które chcą  zarabiać w internecie i w związku z tym odmienić swoje życie.

 

Pytania i odpowiedzi na pytania szczegółowe:
1.0 Ogólne informacje o Money2Money

1.1 Jak mogę rozpocząć współpracę w programie bez inwestycji?
Aby rozpocząć współpracę w programie bez inwestycji, wystarczy że zarejestrujesz się na stronie: https://www.money2money.com.pl/rejestracja-partnerow/?idPartner=290853 ,ale koniecznie zrób to poprzez właśnie ten link.
1.2 Kto może zostać Partnerem w Money2Money?
Partnerem w Money2Money może zostać: – każda osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat, podobnie każda firma, dodatkowo bez względu na formę prawną. Co najważniejsze nie musisz mieć doświadczenia ani wykształcenia finansowego, ponieważ wszystkiego Cię nauczę krok po kroku!
1.3 Czy ponoszę opłaty za udział w programie Money2Money?
Ze względu na fakt, że Program Partnerski jest bezpłatny i niezobowiązujący, dlatego nie ponosisz żadnych kosztów związanych ze współpracą.
1.4 Czym jest program partnerski bez inwestycji Money2Money?
Program partnerski Money2Money jest obecny na rodzimym rynku od 2003 roku. System umożliwia promowanie m.in. usług oraz produktów instytucji bankowych, pożyczkodawców i innych reklamodawców, co najważniejsze za każdy wniosek, jednak który spełni warunki zgodne z tabelą prowizji otrzymasz wynagrodzenie.

2.0 Rejestracja w programie m2m

2.1 Dlaczego podczas rejestracji muszę podawać swój numer pesel?
Pesel podajesz przede wszystkim dlatego, aby potwierdzić swoją tożsamość.

2.2 Co wybrać w specjalizacji?
W specjalizacji wybierz blogi internetowe.

2.3 Nie mogę wpisać nazwy swojej ulicy. Co zrobić?
Pomiń to, ponieważ najwidoczniej nie ma nazwy Twojej ulicy w bazie, ale nie martw się. Nazwę ulicy uzupełnisz potem, aktywacji konta w swoim panelu wydawcy na przykład w zakładce “Zmień dane”.

2.4 Nie mogę się zarejestrować na smartfonie. Co zrobić?
Aby zarejestrować się na smartfonie skopiuj poniższy link i wklej go potem do przeglądarki w swoim telefonie ale uprzednio zaznacz w przeglądarce opcję “wersja na komputer” https://www.money2money.com.pl/rejestracja-partnerow/?idPartner=290853

3.0 Inne

3.1 Ile zarobię?
Po pierwsze, jednorazowo poświęcając kilka godzin zarobisz 800-1500 zł już w pierwszym miesiącu, na przykład kilka set złotych zarobisz już w etapie 3. Po drugie, Twoje zarobki będą zależeć od Twojego zaangażowania. 

3.2 Po co mi 6 kont bankowych?
Przede wszystkim nauczysz się zarządzać pieniędzmi, ponadto poznasz produkty na jakich zarabiamy. Reasumując kont używamy za damo ponieważ jesteśmy tu by zarabiać innymi słowy, nie musisz się tym martwić.

3.3 Ile czasu muszę na to poświęcić dziennie?
Dziennie musisz poświęcić tyle czasu ile chcesz i ile możesz. Podsumowując czas to jedyne co musisz poświęcić. Innymi słowy, im więcej go poświęcisz tym lepsze osiągniesz wyniki.

Pozdrawiam

Anna Wojciechowska