Zapraszam do kontaktu:

Inauguracja Roku Akademickiego Ełckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w Inauguracji Roku Akademickiego 2021/2022 Ełckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, podczas której z gościnnym wykładem wystąpił pisarz Jacek Łapiński, a dzieci i młodzież z Mazurskiego Zespołu Pieśni i Tańca EŁK dały pokaz swoich tanecznych i wokalnych umiejętności.

EUTW działa w Ełku od 12 lat i realizuje swoje cele poprzez prowadzenie wykładów i seminariów, organizowanie konferencji i spotkań tematycznych, organizowanie wycieczek krajowych i innych form działalności turystyczno-krajoznawczej. Ale przede wszystkim, swoją działalnością członkowie EUTW przełamują bariery międzypokoleniowe i tworzą w Ełku przestrzeń dla wymiany myśli i doświadczeń. Dziś nie wyobrażam sobie funkcjonowania naszego miasta bez EUTW.

Dziękuję wszystkim, twórcom i członkom Ełckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku za trud i zaangażowanie włożone w tworzenie tak wspaniałego miejsca. Życzę Państwu, by rozpoczęty rok akademicki był czasem rozwoju osobistego oraz sukcesów w życiu osobistym i zawodowym. Życzę wielu długich lat w zdrowiu i nieustającej aktywności!