Zapraszam do kontaktu:

VI Europejski Kongres Samorządów w Mikołajkach.

Hasłem przewodnim tegorocznego Kongresu jest „Europa po pandemii: Jak odbudować lokalną gospodarkę?”. Wraz ze znakomitymi gośćmi miałam przyjemność brać udział w panelu dyskusyjnym pt.:”Samorząd kreatorem lokalnego rynku pracy”.  

Europejski Kongres Samorządów to platforma wymiany poglądów oraz miejsce spotkań liderów samorządowych, elit regionalnych z przedstawicielami administracji państwowej, organizacji pozarządowych i biznesu. Kongres to obecnie największe spotkanie włodarzy europejskich w Polsce, które daje możliwość bezpośredniej i wielostronnej współpracy regionów i miast europejskich w sferach społecznych i ekonomicznych. W tym roku odbywał się w dniach 6-7 grudnia w Mikołajkach.

Program tegorocznego Kongresu był bardzo zróżnicowany, składający się z raportów, paneli, warsztatów, wykładów i prezentacji, w których udział wzięło blisko 2000 uczestników.

Serdecznie dziękuję organizatorom za zaproszenie na to wydarzenie, a wszystkim uczestnikom dziękuję za wspaniałe, wartościowe spotkania.