Zapraszam do kontaktu:

Wizyta w KOMIE w Ełku

Bardzo lubię, kiedy ludzie z pasją i zaangażowaniem opowiadają o swojej pracy, bo wiem, że to gwarantuje sukces. Taki sukces miałam przyjemność oglądać w przedsiębiorstwie KOMA w Ełku, po którym oprowadzał mnie jego właściciel Jakub Maniak.

KOMA świadczy usługi komunalne na terenie północno-wschodniej Polski. To firma ze 100 % udziałem kapitału polskiego, która odbiera i zagospodarowuje odpady ponad 1.300.000 mieszkańców w 61 gminach. Koma jest wyposażona w najnowsze technologie, które zapewniają odzysk i recykling odpadów w niemal 100 %! To również organizacja społecznie odpowiedzialna, która inwestuje w edukację i poszerzanie świadomości proekologicznej wśród swoich pracowników oraz społeczności lokalnej.  

W ciągu 16 lat swojej działalności firma KOMA w imponujący sposób się rozbudowała i stale udoskonala swoją bazę, a także wiedzę i umiejętności pracowników. Dziś to modelowe przedsiębiorstwo, które potrafi umiejętnie dostosowywać się do wymagań rynku i wykorzystać wszelkie możliwe szanse, by sprostać wyzwaniom przyszłości. KOMA jest beneficjentem funduszy Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju. Można być tylko dumnym z tego, że mamy tak pracowitych, zaradnych i przedsiębiorczych ludzi w Ełku i z podziwem podawać za przykład, jak współpraca w ramach Unii Europejskiej wpływa na rozwój wielu dziedzin naszego życia. Dziękuję zarządowi za niezaprzeczalną przyjemność poznania zaplecza funkcjonowania KOMY i gratuluję tak wspaniale zarządzanego przedsiębiorstwa.